niedziela, 24 czerwca 2012

(...) lub czasopisma

Niedawno w ubogim w materię rejonie Wszechświata określanym polsko-języcznyni publikacjami astronomicznymi, pojawił się nowy miesięcznik.
Niektórzy jarają się niczym Niemenowi stodoła, inni podchodzą bardziej sceptycznie do projektu, co jest jak najbardziej normalne bo gdyby coś w polskiej astrospołeczności pojawiło się bez kontrowersji, byłby to pewny zwiastun niechybnego końca Świata, na razie można spać spokojnie.
Tak czy owak na oceny jeszcze nie pora, a jako, że rzadkie to zjawisko to trzeba dać szansę, tym bardziej, że za pomysłem tym, stoi znany i ceniony w środowisku Piotr Brych.


Więcej info:

10 komentarzy:

 1. Kupiłem ostatnio Uranię i tam pisali (cytując kawałki z forów) podobnym "stylem -Rywinowym paszkwilem ".."lub czasopisma... "
  Tego periodyku "AA" niestety w Empiku nie znalazłem. Dlatego cholernie ciekawi mnie co to za astro-osiołek będzie :)I dlaczego nie z Jesionem z EXO ;) tylko na szeroką wodę? własną łupiną ? Jakieś tarcia w Astro-police nastąpić musiały skoro chłopaki tacy samodzielni ;):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i jak zwykle gdy coś ciekawego się dzieje w świecie astro to musi to być od razu przyczyna jakichś spięć, tarć i kłótni? Po co te domysły? Poza tym... nie ważna przyczyna... ważne są skutki... czy nie? ;)

   Usuń
 2. O naiwny i jeszcze młody padwanie :)
  Tam gdzie 2 się bije tam trzeci z pewnością skorzysta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Ty co? Yoda? ;) Jakoś nie było słychać o żadnych spięciach pomiędzy Piotrem B. a Adamem J. .... Poza tym o jakich dwóch co się bije mowa? Zachowaj swoje bystre spostrzeżenia dla siebie. ;)

   Powtórzę co napisałem wyżej... Nie ważna jest przyczyna. Ważny jest skutek. ;) A miesięcznik prezentuje się całkiem nieźle.

   Usuń
 3. Kasa, kasa, kasa
  Jak Brych dobrze pomyśli to i Jesion i Pleszka na tym zarobią jako kolporterzy :D ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ech Panowie spokojnie bez podtekstów, już wszystko w normie, widzę Brych dogadał się z Jesionem i reklama na Astro-polis idzie pełną parą!
  Ciekawe jak to wpłynie na popularność przyszłego pisemka "EXO" a może nie wplynie ? Może nie będzie pisemka "EXO" :)
  HAHAHA!

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz racje z pleszka tez sie dogadał. Naród głupi wszystko kupi. A co w tym miesieczniku ciekawego ?? NIC.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz kupować. Kup sobie Uranię - będziesz miał ciekawych artykułów że hej - np. kto ostatnio umarł i jakim wspaniałym był astronomem. Możesz też kupić VMA - 3 miesiące czekania i na jednym posiedzeniu w WC masz już wszystko przeczytane.

   pozdrawiam
   Piotr Brych

   Usuń
 6. Tworzą się nowe układy pleszka wylal z forum polarisa, a ten teraz u niego sprzedaje czasopismo. Nic tak nie łaczy jak kasa.
  Ide o zakład że wkrótce pleszka dostanie gratis reklame w aa

  OdpowiedzUsuń
 7. Maniak wisi, pewnie czasopismo tak mu transfer ściągnęło że padł bidula !
  Gdzie teraz astromaniacy pisać będą? na Polis?

  OdpowiedzUsuń